KEHOP-5.4.1-16

KEHOP – 5.4.1-16-2016-00300
Szemléletformálási feladatok megvalósítása az
Ostffyasszonyfai Petőfi Sándor Általános Iskolában

c.) Tájékoztató előadások /workshopok/fórumok szervezése és
lebonyolítása a projektben érintett intézmények munkavállalói számára
Workshop 2020.02.11.

SZAKMAI BESZÁMOLÓ – Workshop – 2020.02.11.

Iskolánk KEHOP pályázatának megvalósítása a pályázat lebonyolításában aktív szerepet vállaló pedagógusok felkészítésével, nevelési szakmai délutánjával kezdődött.
A rendezvényen iskolánk 12 pedagógusa vett részt.
A workshop 2020.02.11-én volt, ahol az ENERGIAKLUB szakembere tudatos energiafogyasztásra felkészítő ismereteket osztott meg velünk, valamint többek között betekintést nyerhettünk az energiatudatossággal kapcsolatos legfrissebb felmérésekbe, adatokba is.

A délután nagyon hasznos volt minden pedagógus számára elsősorban azért, mert olyan ismereteket szerezhettünk, melyek a projekt megvalósítása során a mindennapi munkába beépítve segíthetik az energiatudatos szemléletmód kialakulását és megszilárdítását a tanulók körében.