Könyvhódító

A Berzsenyi Dániel Megyei Könyvtár gyermekkönyvtára által meghirdetett Könyvhódító elnevezésű levelezős csapatversenyen hat csapattal vettek részt diákjaink. Az eredményhirdetésről két 1., egy 2. és két 3. helyezéssel tértek haza tanulóink. A könyvjutalmakon túl megtekinthették a Fehér Ló Fia című előadást, ami nagy élmény volt mindannyiuk számára.

Biológia-kémia-környezetvédelmi verseny

2016.12.08-án Berzsenyi Dániel Gimnázium által rendezett biológia-kémia-környezetvédelmi versenyen I.helyezést értünk el.
Kamondi Bianka, Őri Viktória, Jákói Sándor 8. osztályos tanulók képviselték iskolánkat.

Ság hegy Kupa 2016

Iskolánk IV. korcsoportos kispályás labdarúgócsapata I. helyezést ért el Alsóságon
Töreki Bence elnyerte a legjobb kapusnak járó díjat
Hátsó sor: Horváth Balázs, Németh Zsolt, Koszogovits Kevin, Fejes Kristóf, Buzás Jenő (igazgató)