Felhívás informatikai rajzversenyre

FELHÍVÁS INFORMATIKAI RAJZVERSENYRE

Az Ostffyasszonyfai Petőfi Sándor Általános Iskola a 2016/2017. tanévben már második alkalommal informatikai rajzversenyt hirdet általános iskolai tanulók részére két korcsoportban: 3-4-5. osztály és 6-7-8. osztály.

A verseny célja: versenylehetőség az informatika iránt érdeklődő, kreatív, rajzban tehetséges tanulók részére.

A verseny 2 fordulóból áll:

1.      Kérjük az iskolákat, hogy a döntőre történő nevezés előtt tartsanak iskolai fordulót, hogy a döntőre a legügyesebb tanulót tudják nevezni. Az alkotásokat Paint programban 1200x800 méretben kérjük elkészíteni, a győztes munkáját a döntőre történő nevezés mellékleteként kérjük beküldeni. Az iskolai forduló választható témáit a mellékelt plakáton jelezzük.

Mindkét fordulóban az alkotás elkészítésére rendelkezésre álló idő: 45 perc.

A döntőre a nevezési határidő:2016. december 5.
A nevezés tartalma: a tanulók neve, osztálya, felkészítő tanár neve,
mellékletként az iskolai fordulón készített alkotás.

2.      Döntő
A döntőre nevezhető az iskolai forduló 1. helyezettje.

A döntő témái: 3-5. osztály: Évszakok, Szabadon választott

6-8. osztály: Évszakok, Könyvborító, Informatikai eszközök

Időpontja: 2016. december 15. (csütörtök) 14 óra

Helyszíne: Ostffyasszonyfai Petőfi Sándor Általános Iskola

Bővebb felvilágosítás kérhető:

Ostffyasszonyfai Petőfi Sándor Általános Iskola

Buzás Jenő igazgató

9512 Ostffyasszonyfa, Március 15. tér 3.

Telefon, fax: 06 95 394 008